e-Bültenler hakkında

* kanıtlar tamamen açık bir sitedir, herhangi bir sayfasını okumak için kayıtlı üye ya da e-bültene abone olmanız gerekmez.

 

* e-bülten, sadece yeni yayınlanan veya güncellenen yazıları haber almanız içindir. 

 

* kanıtlar'ın tanıtımı amacıyla gönderilen e-bültenimiz herhangi bir şekilde mail adresinize ulaşıyor olabilir. Bu şekilde aldığınız mailler, almayı özellikle istemediğiniz takdirde çok sınırlı sayıda olacaktır. 

 

* e-bültenleri almak sizi rahatsız ediyorsa, affınızı diler ve sayfanın en alt kısmındaki "If you feel you received it by mistake or wish to unsubscribe, click here" linkine tıklayıp aboneliği bitirmenizi öneririz.  

* bülten almaya devam etmek isterseniz, formu doldurup göndermeniz özellikle önerilir. kanıtlar e-bültenine abonelik 2000 ile sınırlıdır. Tanıtım için gönderilen bültenlerdeki herhangi bir yazıyı görmek için bültene tıklamazsanız, ilgilenmediğiniz düşünülerek birkaç sayıdan sonra adresinize bülten gönderilmez.

* İnternet yoluyla toplu gönderilen e-bültenlerin önemli bir kısmı posta kutularınca reddediliyor ve alıcı bu mailleri göremiyor. Abone olursanız, size gelen bülten spam klasörünüze düşmez.